Zapínání a vypínání parního generátoru a sauny, sledování teploty na topení, možnost zaslání emailu při dosažení požadované teploty. Pomocí  mobilního telefonu, tabletu s operačním systémem  IPhone, Android a PC s XP, Windows 7 a 8.

 

Automatizace a řízení domácností a wellness center

Chystáte se postavit nový dům nebo wellness  a nebo od základu rekonstruovat? A nebo chcete ještě něco vylepšit ? Top for Home Vám tuto otázku dokáže vyřešit. Dobrou zprávou pro Vás je, že pro každého máme řešení, které "padne na míru"

Chytrý dům, či inteligentní wellness  se vyznačují tím, že lze řídit a sledovat procesy pomocí PC nebo chytrého mobilního telefonu prakticky z jakéhokoliv místa na zemi (otevírat dveře,garážová vrata, stahovat žaluzie, ovládat osvětlení, topení, domácí spotřebiče, wellness zařízení, zabezpečovací zařízení, kamerové systémy). Podmínkou je pouze připojení k internetu.

Všechny senzory (např. tlačítka a nebo čidla teploty, vlhkosti...) a aktory (spínače, stmívače) jsou propojeny pomocí sběrnice (2 dráty) mezi sebou do centrální jednotky. Všechny funkce se pak nastavují pomocí počítače právě v centrální jednotce. Součástí může být Home Server, který poskytuje další funkce a rozšiřuje elektroinstalaci o multimédia, kamery, ovládání dalších domácích spotřebičů či wellness zařízení.

Součástí systému je oline sledování spotřeby energií (elektřina, voda , plyn).

 

Pro více informací nás kontaktujte!