Společnost Top for Home disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti parních lázní, hydroterapie, baleno provozů a s rekonstrukcí takovýchto zařízení. Naší nespornou výhodou je vlastní výroba hlavních komponent pro parní lázně. Hlavní výrobní náplní jsou parogenerátory, které vyrábíme ve spolupráci s americkou firmou Steam products co.. Naše výrobky jsou zaměřeny na tu nejvyšší kvalitu, v parogenerátorech nepoužíváme žádné plasty, ale pouze materiály nejvyšší kvality – nerez, měď, mosaz a jako povrchovou úpravu práškových barev nejvyšší kvality, o čemž i svědčí osvědčení TÜV. Naše výrobky jsou Rolls Roycem mezi parogenerátory, v době, kdy většina takovýchto výrobků je k nám dovážena z Číny s nesrovnatelně nízkou kvalitou.

záruka 20letNa naše parogenerátory proto poskytujeme 20ti letou záruku proti prorezavění nádržky.

Profesionální přístup k zákazníkům, komplexní služby od poradenství, projekce, až po montáž, výstavbu a servis jsou pro nás samozřejmostí.

Chcete-li uskutečnit svůj sen a mít doma parní lázeň, masážní bazén či kompletní soukromé wellnes pak Top for Home je pro Vás tím nejlepším partnerem.Toto platí i v případě, že potřebujete vybudovat profesionální veřejné lázně, či wellness centrum do vašeho hotelu, lázní a jiných zařízení. Můžete očekávat profesionální přístup při jednání a naši snahu maximálně Vám vše vysvětlit, předvést a vyjít Vám co nejvíce vstříc ve Vašich představách. Postaráme se tedy o kompletní vyřízení Vaší zakázky od prvotního poradenství, přes návrh a výrobu až k samotné dodávce.