Parní lázně - Parní kabiny

V současné době naše společnost dodává na trh dva typy kabin. V prvním případě se jedná o prosklené, ty jsou tvořeny kvalitními hliníkovými nebo plastovými rámy osazenými izolačními dvojskly. Tyto kabiny jsou určeny svým umístěním především do rohu místnosti.

 

V druhém případě se jedná o keramické parní kabiny, které jsou vyrobeny z extrudovaného tvrzeného polystyrenu, upevněného na kovovou konstrukci. Povrch kabiny je obložen keramickým obkladem, výhradně dle přání a výběru zákazníka. Z estetického a konstrukčního hlediska se jeví jako nejlepší řešení obklad ze skleněné či keramické mozaiky.

 

Parní kabiny mohou být vybaveny řadou doplňků na přání. Jedná se například o přídavné elektrické vytápění sedadel nebo i celých zdí, rozprašování jodové soli ze stropu nebo stěn (solná parní lázeň), reprodukovanou hudbu uvnitř kabiny, speciální osvětlení, různé speciální a dekorativní prvky (kašničky s vodou, spec. tvary sedadel, lehátek, výklenky, sochy a podobně). Dále pak zařízení pro dávkování vonných esencí (aromaterapie), odvlhčovaní zařízení po skončení provozu…

Zákazník má tudíž možnost se, na základě vlastních přání, podílet na vytvoření osobitého a unikátního zařízení s velkým množstvím variabilních funkcí.

 
Chcete navrhnout projekt? Zavolejte nám na (+420) 722 516 692